Tryb I

ćwiczenia w domu/wypożyczenie sprzętu

Na całkowity koszt jednego cyklu neurorehabilitacji w tym trybie składa się cena pierwszej wizyty, wizyty kontrolnej oraz koszt wypożyczenia urządzenia do domowej rehabilitacji z funkcją ETS (zobacz warunki wypożyczenia).

Rodzaj usługi Cena Czas trwania*
pierwsza wizyta 250 zł 1.5-2h
wizyta kontrolna 200-250zł 1-2h
wypożyczenie MyoPlusPro 360zł 30 dni

*podany czas jest orientacyjnym czasem trwania wizyty, niektóre wizyty diagnostycznej sa nieco krótsze, inne dłuższe. Cena wizyty NIE ZALEŻY od czasu trwania wizyty.

Po 8 miesiącach wypożyczania urządzenia MyoPlusPro - sprzęt przechodzi na własność Pacjenta. Można również zakupi urządzenie od razu w cenie 2500 zł.

Zmobilizuj się do przyjazdu do Poznania, wypożycz sprzęt i trenuj w domu. To jest najlepszy, najszybszy i wbrew pozorom najtańszy sposób na przywrócenie sprawności ruchowej! Przeczytaj dlaczego...


Tryb II

ćwiczenia w siedzibie firmy

Niektóre technologie neurorehabilitacyjne są zbyt drogie i trudne w obsłudze aby stosować je w domu. Należą do nich treningi równowagi z wykorzystaniem zjawiska biofeedback bazującym na platformach sił reakcji podłoża i czujnikach przyspieszenia. W takim wypadku konieczne są systematyczne wizyty w naszej placówce. Zalecana ilość sesji treningowych to 12-20/miesiąc.

Rodzaj usługi Cena Czas trwania*
pierwsza wizyta 250 zł 1.5-2h
wizyta kontrolna 200-250zł 1-2h
sesja treningowa 100 zł 60 min

*podany czas jest orientacyjnym czasem trwania wizyty, niektóre wizyty diagnostycznej są nieco krótsze, inne dłuższe. Cena wizyty NIE ZALEŻY od czasu trwania wizyty. Natomiast czas trwania sesji treningowych jest stały